KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12994369
nr 1299 4369
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1981. Signerad, bär dedikation. Haskel 186, oramat löst blad, bladets mått: 50x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:33:09
30/12 02:23:49
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander